Rodzina patchworkowa w ujęciu systemowym - pierwotny porządek w rodzinach

webinar dla mężczyzn


webinar
Platforma szkoleniowa on- line (live)  26.01  start: 20:00

Walczysz ze swoją byłą partnerką o dzieci?

Nie możesz osiągnąć spokoju w nowym związku?

Czujesz się między młotem a kowadłem?

Nie rozumiesz czego te kobiety od ciebie chcą?

Czujesz , że tracisz moc i twoje relacje z dziećmi osłabiają się?

Masz coraz częściej ochotę zaszywać się w swojej jaskinii?

A może jesteś partnerką która obserwuje dylematy swojego mężczyzny i chciałaby zrozumieć co siedzi w jego głowie?

Webinar polecany mężczyznom szukającym rozwiązania w trwającym konflikcie w obszarze rodziny patchworkowej, pragnącym zmiany schematu i poprawy relacji z byłą partnerką, obecną partnerką (jeśli taka jest) i dziećmi.  Jeśli masz dość wiecznych wyrzutów i pretensji, jeśli masz permanentne wrażenie, że nie wiesz jak się zachować aby zadowolić wszystkich, jeśli zależy ci na dzieciach i nie chcesz by cierpiały przez twój konflikt z byłą lub obecną partnerką – bądź z nami 26.01 on – line podczas webinaru. 

Jeśli nie jesteś mężczyzną tylko partnerką, a twój mężczyzna ma dzieci z poprzedniego związku i chcesz zrozumieć pewne zależności, które nim kierują – również bądź z nami. Poznanie tematu z perspektywy mężczyzny z pewnością pomoże ci bardziej zrozumieć swojego partnera i rozwiązać konflikty z jakimi na co dzień się zmagacie mające związek z jego wcześniejszą rodziną.

 


Podczas 1,5 - 2  godzinnego webinaru (LIVE)  dowiesz się :


Co nas trzyma przy byłych partnerkach ? Czy nienawiść nie wiąże nas tak samo jak miłość? Czy mamy zgodę w sobie na pójście dalej ? 
Mężczyzna który chce być najlepszym ojcem, i kobieta która chce być najlepszą matką dla swoich dzieci, a rozwód. 
 Jak czujemy się jako mężczyźni kiedy walczy z nami była partnerka.
Wpływ historii rodziny pochodzenia na nasze życie i relacje z bliskimi.
Co tak naprawdę stoi za naszymi problemami z byłymi partnerami, czy związek kończy się po rozstaniu ?
Geneza powstania nierozwiązywalnych konfliktów po rozstaniu pary. 
Była partnerka vs obecna partnerka - jak nad tym zapanować?
Słowa mocy uwalniające nas od złości i wzajemnych pretensji- uszanowanie, pochylenie się nad ciężkim losem naszym, naszego byłego partnera i naszych dzieci. 
Porządki w nowej rodzinie, ale też właściwe miejsce dzieci z pierwszego związku, byłego partnera.
 Ustawienia systemowe jako narzędzie do uzyskania spokoju dla dzieci w rodzinie patchworkowej.
Jak na planie duszy, bez uczuć i emocji wygląda nasza sytuacja ? Co jest prawdziwe ? Czy naprawdę widzimy nasze dzieci ? 
Odpowiedz na to gdzie jest źródło naszej męskiej siły i jak sięgnąć po nią w ważnej sprawie..


DLA KOGO JEST TO SZKOLENIE?

Dla ojców którzy są w stanie konfliktu ze swoimi byłymi partnerkami (matkami dzieci) 
Dla mężczyzn w sytuacji okołorozwodowej którzy czują , że sytuacja za chwile może ich przerosnąć
Dla mężczyzn którym aktualne partnerki zarzucają zbyt zażyłe kontakty z ex partnerkami
Dla mężczyzn którzy nie potrafią stworzyć relacji z kobietami
Dla mężczyzn którzy walczą o swoje dzieci
Dla wszystkich tych którzy chcą stworzyć szczęśliwe rodziny patchworkowe, poukładać przeszłość i tworzyć przyszłość

Prowadzący
MAREK MATUSIEWICZ

certyfikowany terapeuta ustawień systemowych. Od 30 lat zajmujący się rozwojem osobistym, człowiek który wszystko wypróbował na sobie. Absolwent kierunku Nauki Społeczne na Akademii Pedagogicznej w Krakowie. Po latach pracy na stanowiskach menadżerskich w międzynarodowych korporacjach rozpoczął działalność na własny rachunek jako coach systemowy w organizacjach oraz Life Coach i Psychoterapeuta.  Jak mówi od momentu poznania ustawień rodzinnych jego życie prywatne zmieniło się całkowicie. Założył rodzinę, został mężem i jest szczęśliwym ojcem dwójki dzieci.

Organizator
JUSTYNA SZAWŁOWSKA

Macocha z 11 letnim stażem życia w rodzinie patchworkowej. Matka, rozwódka, konkubina. Twórczyni projektu Patchworkowo Wariatkowo, mediator rodzinny. Wydawca kursów dla rodzin patchworkowych. Kobieta która pomaga rodzinom patchworkowym dotrzeć się w krócej niż jak pokazują badania 5 - 8 lat.
Tłumaczka z marsjańskiego na wenusjański i odwrotnie. Osoba pomagająca się odnaleźć dorosłym i dzieciom w porozwodowej rzeczywistości.


NIE MOŻE CIĘ ZABRAKNĄĆ na tym webinarze
Kup bilet teraz ! NIE ODKŁADAJ NA POTEM!

Zadbaj o siebie , zadbaj o swoje dzieci!
Zrób wszystko co w twojej mocy aby żyć w spokoju i zgodzie ze sobą !

Step

1

Kalendarz i decyzja

Jeśli temat dotyczy ciebie lub kogoś z twojego najbliższego otoczenia , a 26.01 wieczorem nie masz super ważnych zajęć. Wpisz tą datę w kalendarz już dziś i zadbaj o to by w tym czasie nic w kalendarz już znienacka nie wpadło. Bądź z nami na żywo. Podczas sesji pytań i odpowiedzi będzie możliwość omówienia twojej sytuacji. Jeśli w ostatniej chwili coś ci wypadnie - nie przejmuj się wyślemy ci dostęp do nagrania.

Step

2

Płatność

Wybierz odpowiedni bilet, opłać go blikiem / przelewem. W dniu szkolenia otrzymasz mailem link w który wystarczy kliknąć by połączyć się z nami.
Bilet Standard - uprawniający do uczestnictwa w szkoleniu na żywo 
koszt 149 zł brutto
Bilet V.I.P - uprawniający do udziału w szkoleniu na żywo ale również dający dostęp do nagrania video ze szkolenia które możesz odtworzyć w dowolnym czasie  (jeśli nie będzie cię z nami na żywo). Ponadto w cenie dostęp do kursów : - Macocha Wystarczająca - Rola Partnera w Macochowaniu- Ojczymem Być - ABC Prawa Patchworkowca * kursy w formie nagrań do odtworzenia w dowolnym czasie, dostęp roczny. Dodatkowo otrzymasz certyfikat z udziału w szkoleniu.

koszt 249 zł brutto

Step

3

Grupa Wsparcia

Wszyscy uczestnicy szkolenia otrzymają zaproszenie do zamkniętej grupy wsparcia Patchworkowo Wariatkowo. Społeczność liczy sobie kilka tysięcy osób. Osób na wysokim poziomie samorozwoju i świadomości którzy nastawieni są na wzajemną pomoc w atmosferze szacunku, zrozumienia i życzliwości na Ciebie.  Na grupie udzielają się również eksperci, prawnicy, terapeuci współpracujący z Patchworkowo Wariatkowo.

DOŁĄCZ DO NAS W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZNAJDZIESZ TAM WIELE PRZYDATNYCH FILMÓW I MATERIAŁÓW W RAMACH PROJEKTU
PATCHWORKOWO WARIATKOWO

ZOBACZ ODCINKI PATCHWORK TV

© Copyright Patchworkowowariatkowo. Wszystkie prawa zastrzeżone

REGISTER YOUR SPOT NOW

Sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes nascetur ridiculus mus nulla vitae elit libero a pharetra augue. Fusce dapibus tellus ac cursus commodo, tortor mauris condimentum nibh ut fermentum massa justo sit amet risus. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit.

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close

Podaj dane do zamówienia

Wpisz poniżej imię i adres e-mail, a następnie kliknij przycisk, aby zamówić.

Klikając w przycisk, akceptuję politykę prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych, oraz otrzymywanie informacji o produktach, promocjach i nadchodzących wydarzeniach.

Close

Podaj dane do zamówienia

Wpisz poniżej imię i adres e-mail, a następnie kliknij przycisk, aby zamówić.

Klikając w przycisk, akceptuję politykę prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych, oraz otrzymywanie informacji o produktach, promocjach i nadchodzących wydarzeniach.

Close

Podaj dane do zamówienia

Wpisz poniżej imię i adres e-mail, a następnie kliknij przycisk, aby zamówić.

Klikając w przycisk, akceptuję politykę prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych, oraz otrzymywanie informacji o produktach, promocjach i nadchodzących wydarzeniach.

Close
Verified by MonsterInsights
Page Created with OptimizePress