"Jak w 60 minut znaleźć odpowiedzi na większość

problematycznych sytuacji pojawiających się w rodzinach patchworkowych"

ZADBAJ O SIEBIE I O WASZĄ PATCHWORKOWĄ RODZINKĘ

SESJE

LIFE FAMILY PATCHWORK COACHING


Po co i dla kogo?

 1. Dla wszystkich ludzi " po przejściach" którzy się kochają, którzy chcą być razem – ale problemy dnia codziennego doprowadzają do licznych kłótni
 2. Dla tych którzy potrzebują pomocy "tu i teraz w życiu codziennym ", a nie ciągnących się latami terapii u psychologów ( choć te też zalecam w tzw. międzyczasie)
 3. Dla ludzi którzy mają problem z asertywnością w stosunku do swoich byłych partnerów i nie chcą żyć pod wieczne dyktando jej/ jego ex partnera/partnerki
 4. Dla ludzi którzy mają problem z nową rolą w którą weszli np. rolą ojczyma lub macochy.
 5. Dla wszystkich którzy nie potrafią ustalić granic dla waszej nowej rodziny patchworkowej (spanie z dzieckiem w nocy, zbyt częste kontakty z ex partnerem/partnerką, finanse/alimenty, budżet domowy, podział obowiązków domowych, czas wolny, czas wspólny, imprezy rodzinne , grafik spotkań z dziećmi, nagłe zmiany planów wywołane decyzjami ex partnerów)
 6. Dla wszyskich co myśleli , że dadzą radę z patchworkiem , ale mają ochotę spakować coraz częściej walizki i wypisać się z tego układu
 7. Dla ludzi którzy mimo dużej miłości zwyczajnie nie potrafią się komunikować bez nerwów i złości
 8. Dla ex partnerów którzy po rozstaniu walczą ze sobą , a kartą przetargową staje się dziecko

Jak to wygląda?


 1. Klikasz poniżej i wykupujesz sesje.
 2. Po dokonaniu transakcji wyświetli ci się kalendarz w którym wybierasz termin sesji który ci odpowiada.
 3. Na maila dostajesz potwierdzenie spotkania oraz link do zoom.
 4. Danego dnia o wybranej godzinie klikasz w link z telefonu lub komputera i łączymy się video ( lub jeśli wolisz bez) i odbywamy sesję.
 5. Sesję możesz odbyć sam lub z partnerem/partnerką lub byłym partnerem/ partnerką jeśli występuje miedzy wami konflikt na tle dzieci
 6. Sesję możesz wykupić też jako prezent dla partnera/partnerki. Napisz do mnie wtedy, a zwrotnie prześlę ci Kupon Upominkowy którym pokażesz partnerowi jak bardzo zależy ci na waszym związku.

*Jeśli nie odwołasz lub nie przełożysz sesji na 24h przed planowanym terminem niestety sesja przepada

**Jeśli nie zjawisz się na sesje max do 15 minut po terminie je rozpoczęcia niestety również sesja przepada


Co mi/nam to da ?


 1. Spokój i bezpieczeństwo w waszym związku , a to przełoży się w sukcesy w każdej innej dziedzinie życia.
 2. Poczucie, że zrobiłeś wszystko dla tego związku co można było zrobić by się nie rozpadł ( przecież wiem że tego nie chcesz).
 3. Dostarczę ci masy prostych narzędzi które sprawią , że już od jutra wasza patchworkowa rodzina zacznie lepiej funkcjonować.
 4. Jeśli nie uda się namówić twojego partnera/partnerkę do sesji – nic nie szkodzi. Pamiętaj, że zmiana zachowania już jednej osoby w związku przerywa błędne koło niewłaściwych schematów w które zabrnęliście. Będziemy pracować razem ( Ja i Ty) , a to wpłynie pozytywnie na całą twoją rodzinę.
 5. Odzyskasz pogodę ducha, uśmiech na twarzy i znów zaczniesz żyć pełnią życia nie utykając co kilka dni w jakiejś kolejnej domowej awanturze z dziećmi lub z twoim partnerem. Przestaniesz się poświęcać i wreszcie zadbasz o swoje granice.
 6. Będziesz miał/ miała osobę (mowa tu o mnie) blisko ciebie która bardzo obiektywnie wysłucha twoich problemów i na bazie doświadczenia pomoże ci nie pogubić się w tym co należy zrobić i jak postąpić w danej sytuacji . Nikt z rodziny lub przyjaciół nie zrozumie cię tak jak ja, jeśli nie żył w rodzinie patchworkowej nigdy.
 7. Możliwość zejścia ze ścieżki sądowej w sprawach o alimenty, kontakty z dzieckiem czy podział majątku jeśli z byłym partnerem/ ką tam zabrnęliście


 • Masz do wyboru elastyczne pakiety.


 • Pojedyncze, zestaw kilku rozmów lub rozmowy dla par.


 • Możesz przeczytać co zawiera każdy z pakietów, wybrać dla siebie odpowiedni, a następnie skorzystać.


 • Wystarczy, że klikniesz "Umów spotkanie", opłacisz sesję , a następnie wybierzesz termin dla siebie".


Coaching indywidualny
lub dla par

180 zł/h

 • spotkanie on-line indywidualne lub z partnerem
 • 60 minut
Pakiet 10 spotkań coachingowych
indywidualnych lub dla par

140 zł/h

OSZCZĘDZASZ 400 zł!

 • spotkania on-line
 • płatność jednorazowa
 • pakiet do wykorzystania przez 24 miesiące
 • koszt całkowity 1 000 zł za 10 sesji po 60 minut każda
Interwencja kryzysowa
( możliwoś sesji w weekend lub w późnych wieczornych godzinach)

250 zł/h

 • spotkania on-line z jedną stroną lub z parą
 • omówienie zainstniałej sytuacji kryzysowej
 • złagodzenie lub rozwiązanie problemu
 • rozmowa nawet w póznych godzinach wieczornych lub w weekend
 • po wykupieniu sesji zadzwon do mnie na 692 284 881 lub napisz jeśli system nie daje możliwości wyboru w kalendarzu najbliższego weekendu
Porada prawna

350 zł/h

 • spotkania on-line z jedną stroną lub z parą
 • spotkanie prowadzi adwokat Maryla Mikołajewska oraz mediator i tórczyni Patchworkowo Wariatkowo Justyna Szawłowska

Nie czekaj ! Nie odkładaj na wieczne później! Masz jedno życie i właśnie ci ucieka!

Jeśli masz wątpliwości ZADZWOŃ DO MNIE. Wszystko ci wytłumaczę na spokojnie i będziesz mogła/ mógł podjąć decyzję czy mój coaching jest dla ciebie / dla was.

Pamiętaj !

Najlepszą inwestycją jest inwestycja w siebie i swój rozwój.

To są najlepiej wydane pieniądze. Zaufaj mi !

Najgorsze co można zrobić to zostać z tymi problemami samemu/samej.

Wiem coś o tym. Tworzę rodzinę patchworkową od 11 lat.


© Wszelkie prawa zastrzeżone Patchworkowowariatkowo 2022 Polityka prywatności polityka cookies i regulamin

Life Patchwork Coaching

life Patchwork coaching skierowany jest do osób żyjących w rodzinach patchworkowych i nie radzą sobie z wyzwaniami życia w patchworku. Na początek chcę byś wiedział/wiedziała , że masz prawo do tego. To normalne! Nasze wieloosobowe rodziny to duże wyzwanie i żaden prawnik ani psycholog który tego nie doświadczył nie będzie umiał cię zrozumiec. Tu trzeba praktyki z "terenu" a ja taką posiadam. Jeśli zatem

chcesz podjąć istotne decyzje czy nowe wyzwania, porozmawiać o ważnych sprawach, rozwiać wątpliwości, poradzić sobie ze

stresem związanym z pasierbami czy ex partnerkami, otworzyć lub zamknąć ważny rozdział w życiu, zainicjować własny rozwój itp. Jeśli potrzebujesz wsparcia, stoisz przed wyzwaniem lub tylko masz wątpliwości – dzwon do mnie szybko i nie zostawaj z tym sam/sama.

O niektórych kwestiach łatwiej i lepiej jest rozmawiać z bezstronną osobą niż rozwiązywać trudne sytuacje w gronie rodziny czy przyjaciół.

Często w związku dochodzicie do ściany i "pakowanie walizek" wisi w powietrzu. Czasem rozstanie to jedyna opcja , ale warto mie pewnoś że zrobiło się wszystko by nie przekreśla waszej rodziny. Patchworkowej rodziny. Wyjątkowej rodziny – złożonej z ludzi po przejsciach, z ranami, z lekami którzy postanowili sobie zaufac i zakochali się w sobie.

zaufanie i pełna dyskrecja
sesje on- line lub stacjonarne
doświadczenie z dziedziny relacji partnerskich i rodzinnych i mediacji sądowych
0

godzin szkolen i praktyk zawodowych

0

godzin życia w rodzinie patchworkowej

0

macocha dla / szt dzieci

0

mama/szt dzieci

Moja historia:

Pierwszy raz w związek patchworkowy weszłam w wieku 28 lat. On 13 lat starszy z dwójką dzieci – wielkie love. To właśnie w tym związku jako młoda dziewczyna bez własnych dzieci stawiałam pierwsze kroki w roli macochy. Wyposażona jedynie w duże chęci i wizję szczęśliwej rodziny wypłynęłam na głębokie wody życia w patchworku.


Niestety związek nie przetrwał. Po 7 latach bogatsza o doświadczenia, chorobę wrzodową i depresję wyszłam z domu z kilkoma walizkami i 4 letnim synem na rękach. Wróciłam do rodzinnego domu i przez kolejne 2 lata z kobiety samotnej stawałam się kobietą samodzielną. Kupiłam mieszkanie na kredyt i ogarnęłam nową rzeczywistość. W tamtym czasie bardzo pomogła mi rodzina, przyjaciele, rozmowy z wieloma kobietami które przeszły już ten etap w swoim życiu. Także wiedziałam, że przejście przez ten trudny czas jest możliwe. Miałam też własny biznes z postaci gazety i portalu dla pracowników korporacji Korpo Voice ( przy okazji serdecznie zapraszam na www.korpovoice.pl) także poweru dodawała mi bardzo moja strefa zawodowa bo kochałam i nadal kocham to co robię. Dalej było tradycyjnie 🙂


Tak to już chyba jest w życiu, że jak coś odpuszczasz, to tym samym robisz miejsce na nowe. I tak stało się tym razem u mnie. W chwili, gdy postanowiłam nie wiązać się już z nikim, poznałam miłość swojego życia. Pełna lęków i wątpliwości weszłam jednak w związek … okazało się, że znów z partnerem który miał już dzieci. Tym sposobem drugi raz wcieliłam się w rolę macochy która nauczona doświadczeniami myślała, że odrobiła już wszystkie lekcje z bycia macochą i życia w rodzinie patchworkowej. No i znów się pomyliłam. Okazało się bowiem , że w tym patchworku pojawiły się inne wyzwania i problemy. Bo i ja byłam inna. Nie miałam już 30 lat , a 40. Nie byłam już kobietą bez dzieci , ale miałam synka. Ze strony mojego partnera również było podobnie. Ciągnęliśmy na swoich barkach i j i on wielki bagaż doświadczeń , ale też lęków. Okazało się , że sielanka nie trwała zbyt długo , a w życie znów zaczęły wkraczać problemy. Wzięłam się w garść. Zauważyłam powtarzające się sytuacje w tym i poprzednim związku. Zaczęłam czytać, zgłębiać wiedzę, chodzić na terapię dla par. Wszystko po to, bo mieliśmy oboje świadomość jak zależy nam na tym związku.

I okazało się, że to zaczyna działać. Małymi kroczkami , jak krew z nosa, ale posuwaliśmy się do przodu. To wtedy dowiedziałam się , że średnio rodziny pachworkowe docierają sie od 5-7 lat. Pomyślałam jak silnymi ludźmi jesteśmy ja i mój partner i o tym – jak nie każdy taki jest. Pomyślałam jak wiele par nie dotrwa do tego 5 – 7 roku i rozstanie się wcześniej. W międzyczasie tych obserwacji i burzliwego docierania naszego związku zaszłam w ciążę, na świecie zaczęła się pandemia. Stres robił swoje, a nasz związek wiele razy był o krok od rozpadu.

Ale pracowaliśmy razem na sesjach, sami indywidualnie i przetrwaliśmy ten trudny czas. Urodziła nam się wspaniała córeczka i w tym momencie podjęłam decyzję o tym aby moje doświadczenia przełożyć na projekt Patworkowo Wariatkowo. Chłonęłam wiedzę z zakresu coachingu, psychologii, seksuologii , relacji międzyludzkich, komunikacji. Czytałam i wdrażałam u nas. Działało! Proste mechanizmy okazały się działac cuda. Pomyślałam , że tą wiedzą trzeba się podzielić z tymi którzy na czytanie i praktykowanie nie mają czasu lub siły. Idąc za ciosem zdobyłam również kwalifikacje i zostałam mediatorem sądowym ze specjalizacją spraw rodzinnych i majątkowych. Co jeszcze bardziej otworzyło mi oczy na trudy życia w patchworku innych ludzi. No i poszło… Urlop macierzyński tak ten 8 lat temu (kiedy podczas urlopu wymyśliłam Korpo Voice) wykorzystałam w pełni i odpaliłam Patchworkowo Wariatkowo. Cieszę się, że moje często bolesne doświadczenia sprawiają , że wiele rodzin patchworkowych ma szansę przejść przez etap docierania się szybciej niż 5-7 lat i nie w takich bólach jak robiliśmy to my. Moje szkolenia, sesje coachingowe i mediacje nie sprawią, że ominą cię te wszystkie sytuacje (bo je musisz przerobić samodzielnie) ale sprawią , że będziesz świadom tego co się dzieje i jak można się w danej sytuacji zachować. Nie będziesz zaskoczony! Będziesz przygotowany.

Zapraszam,

Justyna Szawłowska,

Pewna siebie , samodzielna kobieta100%
Matka100%
Konkubina100%
Macocha100%
Mediator sądowy100%
Rozwódka100%
Verified by MonsterInsights